Ładowarki próżniowe

są używane do usuwania (próżniowego załadunku) pyłów, substancji stałych oraz półpłynnych i płynnych. Może być stosowana również dla substancji niebezpiecznych.

Czyszczenie przemysłowe

to czynność polegająca na czyszczeniu obszarów niebezpiecznych w obiektach przemysłowych, takich jak fabryki, magazyny, elektrownie i inne rodzaje obiektów przemysłowych

Czyszczenie kanalizacji

 to nic innego, jak usuwanie wszelkiego rodzaju osadów – np. tłuszczu, piasku czy kamieni i korzeni, które stanowią zaporę dla napływających ścieków.

Czyszczenie separatorów

zapobiegają one przedostawaniu się tłuszczów o różnym pochodzeniu do kanalizacji – z lokali gastronomicznych, ubojni lub obiektów przetwórstwa mięsnego. Czyszczenie to pozwala na uniknięcie osadzania się tłuszczy w przewodach rurowych i zapobiega zatykaniu się tych przewodów.

Czyszczenie zbiorników

polega na usunięciu ze ścianek i dna zbiornika osadów za pomocą pistoletów wysokociśnieniowych zakończonych turbodyszami. W większych zbiornikach czyszczenie wykonywane jest z użyciem rusztowania lub z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Agregaty pompowe

to rozbudowane systemy wykorzystywane w górnictwie m.in. do zasilania emulsją całych kompleksów ścianowych oraz do zasilania instalacji zraszania i chłodzenia kombajnów ścianowych.

Ewelkan

Gwarancja jakości usług

5/5