CZYSZCZENIE PRZEMYSŁOWE

Czyszczenie przemysłowe

—–

Oczyszczanie obiektów przemysłowych przy użyciu nowoczesnych technologii

Systematyczne oczyszczanie miejsc pracy ludzi i maszyn w przemyśle pełni znaczącą rolę w utrzymaniu norm zgodnych z bezpieczeństwem i higieną pracy, dbaniem o środowisko jak i również zapewnia bezawaryjną pracę urządzeń oraz maszyn. Czyszczenie przemysłowe przystosowane jest do czyszczenia miejsc trudno dostępnych, miejsc niebezpiecznych oraz wielkopowierzchniowych gdzie wymagany jest efektywny sprzęt. Gruntowne czyszczenie nierzadko stosowane jest podczas przestojów strategicznych obiektów, na przykład w branży ciepłowniczej, dlatego efektywność i czas poświęcony wykonaniu usługi odgrywa ważną rolę. Rzecz jasna nie ma mowy o źle wykonanej usłudze, lub usłudze, która będzie poddawana poprawianiu w trakcie działania zakładu, dlatego przywiązujemy wysoką rolę do jakości świadczonych przez nas usług.

Główne zastosowanie

Ładowarka próżniowa znajduje zastosowanie w szeroko pojętym przemyśle

Odkurzanie obiektów przemysłowych z zanieczyszczeń stałych i pylistych

Podciśnieniowy załadunek materiałów sypkich i mokrych urządzeniem o mocy ssącej 250 kW, o wydajności 9000 m3/h i próżni na poziomie 90%.

Czyszczenia hydrodynamiczne ciśnieniami od 500 do 3000 bar

Czyszczenie wysokociśnieniowe oraz nisko ciśnieniowe przy użyciu profesjonalnego agregatu lub pojazdu wyposażonego w specjalistyczny osrzpęt

Czyszczenie zbiorników magazynowych oraz technologicznych, kolumn destylacyjnych, cystern

Odpylanie pyłów wytworzonych podczas produkcji skutecznie oczyszcza środowisko pracy oraz minimalizuje zagrożenia mogące wynikać z mieszania składników np. wybuchowych.

Czyszczenie obiektów oczyszczalni ścieków

Efektywne czyszczenie wraz z transportem odpadu lub osadu ze zbiornika

Czyszczenie zbiorników substancji ropopochodnych oraz chemicznych

Wydobycie substancji oraz materiału z trudno dostępnych miejsc, często takich w których ze względów bezpieczeństwa nie mogą przebywać ludzie.

Usługi w aparatach tlenowych, alpinistyczne

Usługi z wykorzystaniem aparatów tlenowych lub prace alpinistyczne wymagają doświadczonej załogi w celu zachowania bezpieczeństwa prac.

Oczyszczanie przemysłowe

Zastosowanie czyszczenia przemysłowego

Czyszczenie oczyszczalni ścieków

Galeria zdjęć